Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Nový život Zbyška Pantůčka v Itálii: Na návrat do Česka to vůbec nevypadá!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nový život Zbyška Pantůčka v Itálii: Na návrat do Česka to vůbec nevypadá!

Andrea Malá

27. října 2023 12:25

Zbyšek Pantůček Video

Šťastný konec mělo v říjnu pátrání po pohřešovaném Zbyšku Pantůčkovi. Policie oznámila, že se ho podařilo najít v Itálii. Od první chvíle ale nic nenasvědčovalo tomu, že by se hodlal vrátit do Česka, ačkoliv tu má pracovní povinnosti. Nyní se to jenom potvrzuje. 

Podle zjištění Blesku už byl za Pantůčkem na Apeninském poloostrově jeho syn Zbyšek. Detaily návštěvy však odmítl prozradit, takže není jasné, zdali se od slavného tatínka dozvěděl, proč zmizel z Česka. 

Deník ale s odvoláním na svůj zdroj napsal, že herec a dabér si v Itálii našel bydlení a práci mimo svůj obor. "Prý vypomáhá v gastronomii a má malý pronájem. Asi tady má fakt nějaké problémy, a proto od nich utekl," sdělila listu jeho blíže nejmenovaná spolupracovnice. 

Policejní pátrání bylo vyhlášeno na začátku minulého měsíce. Počátkem minulého týdne uvedla mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová, že kriminalisté z Prahy venkov - jih vypátrali hledaného muže v Itálii ve spolupráci se zahraničními kolegy.

Rodák z Plzně se narodil do umělecké rodiny, kde se oba jeho rodiče věnovali zpěvu. Po absolvování konzervatoře se stal členem Armádního uměleckého souboru Víta Nejedlého, následně působil například v divadelní společnosti Háta.

Pantůček, který má na konci měsíce oslavit 56. narozeniny, si zahrál v několika televizních seriálech. Konkrétně šlo o Kriminálku Anděl, Přístav či Krejzovi. Je také úspěšným dabérem, jeho hlasem mluví animované postavičky v Toy Story nebo Madagaskaru. 

Nejnovější zprávy