Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 12. prosince 2023

Svátek slaví Simona, zítra Lucie

Hanychová jde opět po Soukupovi: To nebylo vhodné, Jaromíre!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychová jde opět po Soukupovi: To nebylo vhodné, Jaromíre!

Andrea Malá

27. října 2023 8:22

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Agáta Hanychová zase nemůže přijít bývalému partnerovi na jméno. Vadí ji, že Jaromír Soukup veřejně komentuje průběh soudního sporu mezi nimi ohledně péče o několikaměsíční dceru Rozárku. 

Jak jsme informovali, soud sice zrušil původní předběžné opatření, jenže vzápětí ho v prakticky nezměněné podobě vyhlásil znovu. Maminka má tedy i nadále předávat dceru třikrát týdně a ještě každý druhý víkend otci. 

Soukup o nejnovějším vývoji sporu informoval média, což se vůbec nezamlouvá Hanychové. "Nemyslím si, že je vhodné vynášet do médií rozhodnutí soudu, které se navíc týká půlroční holčičky. Přijde mi to celé na hlavu," řekla serveru super.cz.

Influencerka zdůraznila, že současný stav věci není definitivní. "Jen bych ráda řekla, že jde stále jen o předběžné opatření, ne o rozhodnutí soudu," poznamenala trojnásobná maminka. 

Soukup a Hanychová se rozešli na začátku září a následně se nebyli schopni dohodnout na péči o dceru Rozárku. Zatímco on se do nového vztahu nehrne, ona se po letech vrátila k Mirku Dopitovi, který je otcem jejího syna Kryšpína. 

Nejnovější zprávy