Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Hanychová a Soukup vedou právní bitvu: Rozhodnutí soudu je nepotěšilo!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychová a Soukup vedou právní bitvu: Rozhodnutí soudu je nepotěšilo!

Andrea Malá

25. října 2023 18:49

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Urovnání sporů mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem stále není na pořadu dne, ačkoliv soud učinil další rozhodnutí ohledně péče o jejich společnou dceru Rozárku. Je totiž takové, že z něj nejspíš není nadšená ani jedna strana. 

Hanychová oznámila rozchod se Soukupem na začátku září, tedy jen pár měsíců po narození dcery. Pravdou je, že jejich domácnost byla vždycky netradiční, protože slavní partneři nikdy nežili společně pod jednou střechou. Po rozpadu vztahu to už vůbec nepřipadá v úvahu...

Když se nebyli schopni dohodnout na tom, jak bude vypadat péče o holčičku, začala právní bitva. Předběžné opatření nařizovalo mamince, aby dítě třikrát týdně a ještě každý druhý víkend předávala otci. 

Nicméně ani jeden z rodičů s tím nebyl spokojený, proto se oba odvolali. Podle informací deníku Blesk došlo v těchto dnech ke zrušení předběžného opatření a vrácení věci Obvodnímu soudu pro Prahu 6. 

Boj mezi Hanychovou a Soukupem tak bude pokračovat. V uplynulých dnech se přitom objevila informace, že mediální magnát je připraven se kvůli péči o dceru stáhnout z obrazovky do ústraní. Pomůže mu to v očích soudců? Uvidíme... 

Nejnovější zprávy