Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Ewa Farna ohlásila něco, s čím nepočítala: Druhá velkolepá show v největší hale!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ewa Farna ohlásila něco, s čím nepočítala: Druhá velkolepá show v největší hale!

Andrea Malá

24. října 2023 13:25

Ewa Farna Video

Ewa Farna stále ještě žije z úspěchu show v O2 areně, která se uskutečnila už během předminulého víkendu. A dočká se pokračování, jak dnes hvězda české i polské pop music oznámila svým fanouškům. 

"Tak s tímhle jsem fakt nepočítala… a snad se nepřepočítám," spustila v úterý na sociální síti, kde oznámila, že show v největší tuzemské hale si ještě zopakuje. Fanoušci si mají v kalendáři poznamenat datum 22. března 2024.

Farnou podle jejích slov přesvědčily zprávy od fanoušků, kteří na říjnové oslavě třicátých narozenin nemohli být, ať už byly důvody jakékoliv. 

"Navíc si tak nějak skoro nic nepamatuju a ráda si to dám ještě jednou. Přistupuju k tomu však s pokorou a taky rovnou dodávám, že tento přidaný koncert bude poslední šanci zhlédnout toto představení," uvedla na facebooku.

Předprodej vstupenek se spustí už tento pátek v osm hodin ráno. "Ačkoliv zůstane forma přidaného koncertu stejná jako u prvního koncertu, některé maličkosti se možná lehce pozmění. Jestli půjde o některého z hostů nebo písní, to zůstane tajemstvím až do začátku březnového vystoupení," dodala Farna. 

Nejnovější zprávy