Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Expertka tepe vévodkyni Kate: Tohle rozhodně nezvládla!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Expertka tepe vévodkyni Kate: Tohle rozhodně nezvládla!

Lenka Kučerová

20. února 2024 21:17

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate) Video

Nedávno šokovala veřejnost zpráva o hospitalizaci britské princezny Kate, která podstoupila plánovanou operaci břicha. Krátce nato následovala informace o operaci krále Karla III., který veřejně přiznal, že zákrok souvisel se zvětšenou prostatou.

Podle odbornice na královskou rodinu však Kate udělala zásadní chybu, neboť, na rozdíl od krále, který se o svém zdravotním stavu otevřeně vyjadřuje a podporuje prevenci, princezna mlčí ohledně okolností své hospitalizace.

Daniela Elser, novinářka sledující královskou rodinu, tvrdí, že Kate mohla v minulém měsíci pozitivně ovlivnit život mnoha lidí, ale rozhodla se zůstat mlčet. Královská rodina oznámila, že nezveřejní oficiálně detaily Kateiny operace, ale ujistila veřejnost, že její pobyt v nemocnici a další zdravotní problémy nesouvisí s rakovinou.

"Kate mohla tenhle měsíc změnit život spoustě lidí, ale rozhodla se, že to neudělá," píše novinářka pro news.com.au.  

"Když král pověřil svého osobního tajemníka, aby světu řekl o jeho zvětšené prostatě, dodržel tím svou část dohody. Přála bych si, kdyby Kate udělala to samé," dodala.

Podle posledních informací se princezna, která je nyní ve věku 42 let, zotavuje po operaci v nemocnici bez komplikací. Král Karel III. se také nachází v nemocnici a veřejně oznámil, že podstoupil zákrok související se zvětšenou prostatou.

Nejnovější zprávy