Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Farna se podělila o pocity z Absolutního slavíka: Trochu šok! A překvapivá zmínka o botoxu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Farna se podělila o pocity z Absolutního slavíka: Trochu šok! A překvapivá zmínka o botoxu

Andrea Malá

29. listopadu 2023 9:44

Český Slavík 2023

Ewa Farna v pátek nechyběla na Slavících, což ví asi každý, kdo zavadil o výsledky ankety. Podruhé v životě zvítězila mezi zpěvačkami, letos se však stala i Absolutní slavicí. Takový zážitek pochopitelně nebylo jednoduché zpracovat. Už se to ale podařilo... 

"Pořád mě zalévá pocit naprosté vděčnosti, radosti a trochu šoku," přiznala popová hvězda na instagramu. Za úspěch děkuje především fanouškům. "Všechno tohle díky vám! Jste neuvěřitelní," konstatovala. 

Farna pokračovala tím, že se lidé hodně ptají na to, kde ceny má a co s nimi dělá. "Když jsme s kapelou měli dva koncerty, sošky jely s námi. A tak Havířov i Ostrava si je užily s námi," prozradila Absolutní slavice. 

"Padly ideálně do stojanu na mikrofon, do držáku na pití, jako kontrolní detektor na letišti, stojánek na brýle nebo činky," zmínila zpěvačka. "Snad se pro mě nebudete bát příště hlasovat," dodala.

Do příspěvku se také vměstnala zmínka o estetických zákrocích. Farna vzkázala lidem, že jedna z fotek slouží jako důkaz, že nemá botox. 

Nejnovější zprávy