Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Gabriela Lašková a velký strach o dítě: Čtyři stehy na hlavě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Gabriela Lašková a velký strach o dítě: Čtyři stehy na hlavě!

Andrea Malá

11. března 2024 16:21

Gabriela Lašková

Gabriela Lašková momentálně čeká dalšího potomka, starosti jí ale umějí přidělat i děti, které už má. Drama zažila s jednou z ratolestí o uplynulém víkendu. Proč museli spěchat do nemocnice? 

"Tak hezky ten víkend začal a takhle včera dopadl," napsala Lašková k fotce svého syna, který si přivodil úraz na hlavě. "Čtyři stehy na té nejstatečnější hlavičce. Byla to chvilka, nešikovný pád a už jsme byli na cestě," popsala modelka a moderátorka.

Cesta do nemocnice prý zabrala pouhých pět minut. "Děkujeme všem v čekárně, že nás pustili první, děkujeme panu doktorovi a sestřičce za úžasný přístup a péči, rodině za pohotovost, nejvíc ale děkuju svýmu chlapečkovi, který byl tak statečný, že pro to nemám slov," svěřila se někdejší misska.

"To se nedá popsat, prostě držel a všechno to statečně zvládnul. Když bylo po všem, byl zase od ucha k uchu a bylo ho všude plno. Láska moje milovaná. Každá vteřina mi lámala srdce. Každý rodič to zná. Strach o dítě je ten nejhorší. Ale bude dobře, naštěstí to znamená jen jizvu," dodala Lašková. 

Nejnovější zprávy