Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Gabriela Lašková vyhlíží novou etapu rodinného života! S manželem jsou svoji osm let

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Gabriela Lašková vyhlíží novou etapu rodinného života! S manželem jsou svoji osm let

Andrea Malá

16. června 2024 8:49

Gabriela Lašková

Gabriela Lašková aktuálně zažívá jednu z nejkrásnějších etap manželství, protože je těhotná se třetím potomkem. Nezapomíná ale ani na to, co bylo před lety. Proto si nezapomněla připomenout výročí svatby. 

Stalo se tak v pondělí na instagramovém profilu. "Osm let svoji a je to čím dál hezčí. Kéž se nás štěstí drží a smysl pro humor neopouští, protože láska tam pořád je a je čím dál silnější," napsala Lašková na sociální síti.

Modelka a moderátorka je momentálně v očekávání. Těhotenství oznámila na začátku února, v dubnu pak prozradila, že i potřetí to bude kluk. Její dva synové se tak mohou těšit na mladšího brášku. Nedávno také fanynkám popsala, jak probíhaly první dva trimestry. 

Jak už tedy má ve zvyku, podělila se i o pocity ze závěru těhotenství. "Finále bývá nejnáročnější, ale já si ho po prvních dvou trimestrech dost užívám. Zásadní je pohodlí, vždy a všude. Nevyhnutelné jsou slzy dojetí s každou malou ponožkou a touha uspokojit věčný hlad a chutě," svěřila se před několika dny na instagramu.

Přiznala však, že to není vždy úplná idyla. "Poslední týden byl/je vyčerpávající, migreny mě teď ničí obden, zřejmě jdeme do finále se vší parádou. Ale věřím, že se to ještě zlomí, že se to jen sešlo, a ty poslední týdny dva v jednom si ještě užiju," dodala.

Nejnovější zprávy