Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Gabriela Soukalová prozradila tajemství: Bude se znovu vdávat!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Gabriela Soukalová prozradila tajemství: Bude se znovu vdávat!

Andrea Malá

10. března 2024 8:41

Gabriela Soukalová s partnerem. Video

Do českých kin včera naskočil film o úspěšné bývalé biatlonistce Gabriele Soukalové, který skrývá jedno velké tajemství z jejího osobního života. Pokud se tedy na film chystáte do kina, pak raději přestaňte číst!  

Říkáte si, co tak mohla Soukalová před filmovou kamerou prozradit? Leckoho možná napadla i správná odpověď. Ta zní následovně. Někdejší vrcholovou sportovkyni požádal její partner Miloš o ruku, přičemž ona řekla ano, takže dříve či později dojde na svatbu. 

Připomeňme si, že bývalá biatlonistka už jednou vdaná byla a nedopadlo to vůbec dobře. Manželství s badmintonistou Petrem Koukalem bylo bezdětné a po pár letech skončilo krachem. Také tato životní kapitola se probírá v novém filmu.

Současný vztah sportovkyně a moderátorky už je prověřený časem. Soukalová představila fanouškům nynějšího partnera na začátku roku 2021, po pár měsících se páru narodila dcera Izabela Gabriela.

Soukalová se proslavila jako biatlonistka, má titul mistryně světa i medaile z olympijských her. Objevila se také v taneční soutěži celebrit StarDance. Později moderovala pořad o celebritách na stanici CNN Prima News. 

Nejnovější zprávy