Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Gabrielu Soukalovou přirovnali k Britney Spears! Tohle je její reakce

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Gabrielu Soukalovou přirovnali k Britney Spears! Tohle je její reakce

Andrea Malá

26. října 2023 15:39

Gabriela Soukalová Video

StarDance o víkendu slavila sto dílů, takže se Česká televize rozhodla pozvat k parketu i účastníky předchozích sérií. Jedné z minulých řad se zúčastnila bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová, která nemohla nechat bez reakce některé články o jejím chování během sobotního dílu. 

Soukalová ozřejmila fanouškům, že nerada pózuje před fotografy, ale jejich práci respektuje. "Zároveň, jelikož jsem žena, která chce na veřejných akcích vypadat v rámci možností k světu, necítila jsem se v této situaci, kdy na mě vyskočil hlouček novinářů příjemně, jelikož jsem byla domluvená na přípravu vizáže na tento večer s vizážistkou na místě konání akce," uvedla.

Někdejší vrcholová sportovkyně měla před přenosem napilno a nestihla se upravit. "Nebyla jsem v tu chvíli, kdy se na mě zaměřili upravená a připravená poskytovat rozhovory. Proto jsem je neposkytla. Nikdy se nestalo, nebo si alespoň takovou situaci nevybavuji, že bych nebyla vůči novinářům loajální," pokračovala. 

Biatlonistce především vadilo, že nedostala od novinářů možnost se vyjádřit. "Přirovnávat moje chování k Britney Spears a napadat projekt, na kterém dlouhodobě pracuji, bez možnosti se k tomuto vyjádřit, mi nepřipadá fér. Chápu, že žijeme v době, kdy o mně můžete psát, co chcete, přirovnávat moje chování k hvězdným manýrům a aroganci," napsala. 

"Umím si představit, že život každého z nás bohužel někdy není procházka růžovým sadem. Často jsem se i v minulosti přistihla X krát u toho, že v těžkých chvílích mého života jsem rozhovory opravdu neměla chuť poskytovat. Důvody byly daleko závažnější než fakt, že jsem teď v sobotu nevypadala podle svých představ a adekvátně pro fotografování. Ale prostě ne vždy má každý z nás dobrý den a neznamená to hned, že má kdokoliv z nás hvězdné manýry a je arogantní," dodala Soukalová. 

Nejnovější zprávy