Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Nové rozhodnutí soudu! Soukup přiznal, jak si s Hanychovou rozdělí péči o Rozárku

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nové rozhodnutí soudu! Soukup přiznal, jak si s Hanychovou rozdělí péči o Rozárku

Andrea Malá

26. října 2023 11:25

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup prozradil, jaký je nejnovější vývoj právní bitvy ohledně péče o dceru Rozárku, kterou má s Agátou Hanychovou. Podle dostupných informací se oba odvolali proti původnímu předběžnému opatření, které bylo zrušeno. Už je ale v platnosti nové! 

Jak jsme vás informovali, došlo ke zrušení předběžného opatření a vrácení věci Obvodnímu soudu pro Prahu 6. Ten vzápětí rozhodl znovu. Potvrdil to sám Jaromír Soukup.

"Ano, mohu potvrdit, že soud vydal stejné předběžné opatření jako to, co bylo zrušeno," řekl deníku Blesk. Maminka má tedy i nadále předávat několikaměsíční holčičku třikrát týdně a ještě každý druhý víkend otci. 

Ten zároveň vysvětlil, proč došlo ke zrušení původního rozhodnutí, když to nové je totožné. "Důvod zrušení opatření je ten, že během prvního vystavení nastala procesní chyba, a tak ji soud opravil touto cestou," dodal mediální magnát. 

Soukup a Hanychová se rozešli na začátku září a následně se nebyli schopni dohodnout na péči o dceru Rozárku. Zatímco on se do nového vztahu nehrne, ona se po letech vrátila k Mirku Dopitovi, který je otcem jejího syna Kryšpína. 

Nejnovější zprávy