Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Gérard Depardieu v problémech! Před očima Francouzů se ukryl do Česka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Gérard Depardieu v problémech! Před očima Francouzů se ukryl do Česka!

Lenka Kučerová

9. května 2024 19:43

Gérard Depardieu (autor: Siebbi)

Legendární francouzský herec Gérard Depardieu se na konci dubna dozvěděl, že bude muset před soud. Několik žen ho totiž obvinilo ze sexuálního napadení. Depardieu je pro mnohé krajany personou non grata v rodné Francii, proto není divu, že se v květnu vydal do ciziny. Kde se ukázal? 

Depardieu se ztratil z očí francouzské veřejnosti do Česka, informuje web topky.sk. Legenda kinematografie byla viděna například v jedné z pražských restaurací. K pohybu po městě chvílemi potřebovala invalidní vozík.

Slavného herce ubytovali v centru Prahy v podniku, který vlastní otec známé herečky Sary Sandevy, nynější partnerky Jakuba Prachaře. Dokonce i ona byla spatřena ve společnosti hvězdného hosta. 

Depardieu momentálně nemá ve Francii na růžích ustláno. V březnu padlo trestní oznámení kvůli sexuálnímu útoku, k němuž mělo dojít v září 2021 během natáčení filmu Les volets verts. Herce obvinila scénografka, která tvrdí, že ji chytil za pas, břicho a prsa. Incident přerušila hercova ochranka. Po zbytek natáčení pak měl třiapadesátiletou ženu urážet. 

Druhé obvinění, které se nedávno řešilo na policii ve francouzské metropoli, se týká události z natáčení krátkého filmu Magicien et les Siamois před deseti lety. Tehdy čtyřiadvacetiletá asistentka si měla od herce vyslechnout explicitní sexuální návrhy, zároveň ji údajně osahával na intimních partií. 

Nejnovější zprávy