Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Gottová si nedá pokoj: Karlova přání se neplní a není to poprvé, zdůraznila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Gottová si nedá pokoj: Karlova přání se neplní a není to poprvé, zdůraznila!

Andrea Malá

2. října 2023 16:02

Dominika Gottová Video

Zlá krev vůči vdově Ivaně se o víkendu opět probudila v žilách Dominiky Gottové, která nesouhlasí s rozhodnutím pozůstalých zpřístupnit v příštím roce vilu na pražské Bertramce. Rodina záměr oznámila v neděli u příležitosti čtvrtého výročí smrti Karla Gotta. 

Nejstarší dcera legendárního zpěváka, která dlouhodobě žije ve Finsku, je toho názoru, že slavný tatínek by s vybudováním muzea ve své vile nesouhlasil. A jak připomněla, není to poprvé, co se nad něčím rozchází s Ivanou.

"Tatínka nechala paní Gottová v roce 2019 pochovat na nedalekých Malvazinkách s tím, že ho bude mít s dcerami blízko sebe. Tím už tehdy nesplnila jeho přání, aby byl pochovaný u svých rodičů v Újezdu u Svatého Kříže," podotkla podle serveru super.cz. 

Nicméně řada fanoušků, v jejichž srdcích Gott zůstává, odvážné rozhodnutí vdovy pochválila. I Dominika prý nápad ocenila, ale měl by se prý realizovat na jiném místě.

"Na tatínka velice myslím, jeho odchod mne pořád hodně bolí. Zapálím za něj doma ve Finsku svíčku a budu vzpomínat na to hezké, co jsme spolu prožili," dodala starší z nemanželských dcer mnohonásobného Slavíka. 

Nejnovější zprávy