Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Halloweenské oslavy jsou v plném proudu: V kostýmu vyrazila slavit Mottlová, Koktová i Lela Vémola

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Halloweenské oslavy jsou v plném proudu: V kostýmu vyrazila slavit Mottlová, Koktová i Lela Vémola

Nikola Horáková

29. října 2023 16:58

Barbora Mottlová Video

Máme tady konec října a to znamená jediné, je tu Halloween a naše české Dušičky. Tento víkend se na hodně místech konaly oslavy v halloweenském duchu. Tuto příležitost si nenechalo ujít mnoho lidí včetně celebrit. V kostýmu vyrazila například Barbora Mottlová, Lela Vémola nebo Ornella Koktová. 

Halloween je sice americký druh oslavy svátku mrtvých, ale jeho popularita si jednoznačně podmanila i Česko. Mnoho lidí tento víkend vyrazilo na oslavy v klubech a tuto příležitost si nenechali ujít ani celebrity. 

Dámy zvolily provokativní a vyzývavé kostýmy, které vás rozhodně nenechají spát. Barbora Mottlová na jednu z oslav vyrazila v kostýmu, který zdobily síťované punčochy, velmi krátké šortky, černé sako a strašidelný make-up.

Další kdo vyrazil ve svůdném kostýmu byla manželka Karlose Vémoly Lela. Ta zvolila převlek "Zloby" ze stejnojmenného filmu. Její výrazný dekolt byl jednoznačně dominantou jejího kostýmu společně s černými rohy i křídly. Celý kostým byl navíc z latexu, což podtrhávalo jeho svůdnost.

Na Halloween nezapomněli ani Ornella Koktová s manželem Josefem. Josef Kokta zveřejnil na Instagram fotografii Ornelly pravděpodobně v upírském kostýmu laděném do červeno-vínové barvy. „Už se to blíží," napsal Kokta pod fotografii. 

Nejnovější zprávy