Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Hanychová dostala stovky dotazů na Prachaře! Takhle mu pak naložila

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychová dostala stovky dotazů na Prachaře! Takhle mu pak naložila

Andrea Malá

21. prosince 2023 15:22

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová se kvůli dětem musí snažit vycházet se svými bývalými partnery Jaromírem Soukupem a Jakubem Prachařem. Zároveň jí nedělá problém si do nich rýpnout, což názorně ukázala na příkladu druhého jmenovaného. 

Dcera Veroniky Žilkové si vztahy s bývalými partnery často komplikuje sama. Mimo jiné úplně nerespektuje zákaz ukazovat dcery na sociálních sítích. Kvůli Mie, kterou má s Prachařem, dokonce měla dostat předvolání k soudu.

Zřejmě i z toho důvodu se influencerka nebojí použít realitu k tomu, aby nastínila svým "holčičkám", jak vzorným otcem je syn slavného hereckého páru. Zatímco celá rodina se přišla podívat na vánoční besídku její dcery, tatínek chyběl.

Hanychová pak dala najevo, že lidé si jeho absence samozřejmě všímali. "300 dotazů, zda chodí J. P. Vždy je zván, ale nikdy nepřišel," prozradila trojnásobná maminka, aniž by se obtěžovala napsat celé jeho jméno. 

Je zřejmé, že Agáta se tím snaží dostat lidi na svou stranu. Fanoušci totiž pro absenci Prachaře na dceřině vystoupení nebudou mít moc pochopení. 

Nejnovější zprávy