Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Harry nemůže za vše! Kdo stojí za sporem s bratrem Williamem?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Harry nemůže za vše! Kdo stojí za sporem s bratrem Williamem?

Lenka Kučerová

17. května 2024 21:04

princ Harry a Meghan Markle Video

Vztahy mezi královskou rodinou a princem Harrym jsou v posledních letech na bodě mrazu. Většina lidí měla za to, že důvodem je právě syn Karla III. Jedna z nejlepších kamarádek královny Camilly ale řekla, že za celým sporem je princ William.

Petronella Wyatt se s královnou Camillou poznala, když jí bylo pouhých 18 let. Od té doby je její dobrou kamarádkou a většina lidí by si myslela, že ve svém komentáři pro The Telegraph vyjádří podporu královské rodině, která v posledních měsících doslova bojuje s princem Harrym a jeho manželkou Meghan. 

Opak byl však pravdou a podle jejích slov není problém v mladším synu Karla III., ale v jeho bratrovi - princi Williamovi. Ten má být totiž hlavním důvodem, pro který se dosud nevěděli Harry a britský král smířit, jelikož se v tom snaží svému otci všemožně zabránit.

"O Harrym a Williamovi má veřejnost mylnou představu. William je ten, který je problémový a je to právě on, kdo brání v tom, aby se jeho otec smířil s Harrym. V této době by byla celá země a také Karel III. povzbuzeni tím, kdyby opět stály bok po boku," napsala Wyatt, které měl tyto informace prozradit jeden z bývalých členů služebnictva. 

Nejnovější zprávy