Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Helena Vondráčková truchlí: Z Německa přišla velmi smutná zpráva!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Helena Vondráčková truchlí: Z Německa přišla velmi smutná zpráva!

Andrea Malá

10. července 2024 8:44

Helena Vondráčková Video

Helenu Vondráčkovou zasáhla během odpočinku po velkém červnovém narozeninovém koncertu velmi smutná zpráva. Ve věku 75 let zemřel její německý manažer Werner Düwelt, který podlehl vážné nemoci. 

Düwelt se totiž poslední dva roky potýkal s leukémií. Přesto zpěvačku zasáhlo, co se stalo. "Byl to náš letitý přítel a je to pro nás velmi bolestná zpráva," řekla Vondráčková deníku Blesk. 

Popová hvězda připomněla, že Düwelt se sám aktivně věnoval hudbě. "Měli jsme mnoho společných pracovních zájmů. Byl mým manažerem v Německu, ale také skvělým muzikantem," dodala.

Vondráčkovou zastihla smutná zpráva během odpočinku. Předminulý týden totiž vystoupila v O2 areně se svou kapelou, velkým symfonickým orchestrem a šedesáti stepaři na show, která byla předem označována za největší v jejím životě. 

"Hurá, máme to za sebou. Bylo to super. Všechny vás zdravím a strašně se těším, že si konečně odpočinu, nebudu se nic učit, budu moci spát. A snad se to v únoru podaří znova alespoň jako tentokrát, protože to byla bomba," sdělila zpěvačka po koncertě.

Nejnovější zprávy