Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Upřímná zpověď Markéty Konvičkové: Zažila stavy, že se nemohla starat o dceru!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Upřímná zpověď Markéty Konvičkové: Zažila stavy, že se nemohla starat o dceru!

Andrea Malá

9. července 2024 14:03

Markéta Konvičková Video

Všichni známe Markétu Konvičkovou jako zpěvačku, ale pro ni je v životě nejvíc to, že je maminkou. Zvlášť s ohledem na okolnosti. Konvičková ale přiznala, že ji během mateřství potkaly i nezáviděníhodné okamžiky. 

V dubnu uplynuly čtyři roky od chvíle, kdy Konvičková oznámila radostnou zprávu, že je těhotná, přestože ještě o několik měsíců dříve kvůli zdravotním potížím nevěděla, jestli bude někdy moci mít dítě. Lékaři konkrétně zpěvačce před lety našli vzácný druh nádoru na vaječníku.

Ona sama letos prozradila, že karcinoid se z vaječníku přestěhoval do uzlin, takže musí brát speciální léky zabraňující jeho růstu. "Zdravá nikdy úplně nebudu a doživotně se musím léčit, ale nejsem v ohrožení života," přiznala před časem.

Nyní v pořadu Face to face popsala chvíle, kdy se kvůli zdravotnímu stavu ocitla opravdu na dně. "Zažila jsem stavy, kdy člověk nemohl vylézt z postele, nemohla jsem se starat o Amálku, nemohla jsem se na sebe ani podívat," uvedla podle deníku Blesk. 

Konvičková podotkla, že nemoc umí z každého člověka udělat někoho jiného. Sama se prý cítila vnitřně zlá. "Prosila jsem, ať tady nejsem!" zavzpomínala zpěvačka. 

Nejnovější zprávy