Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

HRŮZA! Jaromír Soukup to po zápase pořádně schytal! O box vůbec nešlo

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

HRŮZA! Jaromír Soukup to po zápase pořádně schytal! O box vůbec nešlo

Andrea Malá

31. ledna 2024 10:45

Jaromír Soukup na Clash of the Stars Video

Na víkendovém zápase Jaromíra Soukupa si každý našel to své. Zklamaní přitom nebyli jen fanoušci kvůli tomu, že duel s Alešem Bejrem trval zásluhou muže, jemuž se přezdívá Psychopat, jen několik desítek sekund. Ozvala se i minimálně jedna zklamaná žena. 

Neví se o tom, že by Jaromír Soukup měl od zářijového rozchodu s matkou své dcery Rozárky nějakou novou známost. Na rozdíl od Agáty Hanychové, která se dokonce ještě do konce loňského roku stihla provdat za staronového partnera Mirka Dopitu. 

Neznamená to však, že by měl nouzi o nápadnice. Zcela přiznaně o srdce mediálního magnáta usilovala Zdeňka Černá alias Lulu. Po sobotním zápase ale zničehonic otočila. "Co jsem na něm kdy viděla? Do postele už ho s touhle 'vytrénovanou' figurou nechci! Obdivuji Agátu, že snesla tohle v posteli," napsala nejprve na instagramu.

Své myšlenky pak rozvedla ve vyjádření pro extra.cz. "Hrůza," poznamenala s tím, že z televize měla dojem, že je Soukup fit a vytrénovaný. "Nahý mě ale hrozně zklamal," dodala. 

Všechno tak nasvědčuje tomu, že podnikatel zůstane bez partnerky i nadále. Je ovšem otázkou, zdali momentálně o nějaké rozptýlení stojí. Potíží s televizí Barrandov má totiž až nad hlavu. 

Nejnovější zprávy