Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Iva Kubelková opět pobavila internet: Natočila tréninkové video s kladenským rytířem

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Iva Kubelková opět pobavila internet: Natočila tréninkové video s kladenským rytířem

Nikola Horáková

9. října 2023 13:22

Iva Kubelková s tanečním partnerem Martinem Prágrem

Modelka a moderátorka Iva Kubelková (46) a její taneční partner Martin Prágr (25) si tréninky na StarDance zpestřují po svém a před pár týdny začali fanoušky na internetu bavit vtipnými videy. Teď se taneční pár pochlubil dalším videem, a tentokrát do něho pozvali i speciálního hosta. 

Iveta Kubelková se během tanečních tréninků na StarDance s tanečním partnerem Martinem Prágrem baví natáčením vtipných videí, kterými baví celý internet. Posledně to byla parodie na pohádku Mach a Šebestová, tentokrát si do videa vzali i jednu z celebrit. 

„Už mi z toho tančení asi trochu hrabe aneb máme pro vás s Martinem další StarDance tréninkové video, tentokrát trochu z jiného soudku a o jednom rytíři z Kladna,“ svěřila se Kubelková na Instagramu. 

Iva na natočení dalšího vtipného videa sehnala Jaromíra Jágra (51). Vtip videa spočíval v záměně jmen Prágr a Jágr. Scénka se odehrává na ledě, kde se Iva s Jaromírem pouštějí do tanečních kreací. Následně je střih do tanečního studia, kde se Iva probudí "jakoby" ze snu a v ruce drží hokejku. 

Videem pobavili mnoho fanoušků a dostali skutečně dost ohlasů. „To chápu. Já si taky představuju, že tancuju se Zázvorkovou," napsal Marek Adamczyk, který je letos také jeden ze soutěžících a objeví se po boku Lenky Nory Návorkové. „Ne, já se fakt počůrám," smála se Ivina nejstarší dcera Natálka. „Tak to je luxus," doplnila tanečnice Veronika Lálová.

Nejnovější zprávy