Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Iva Kubelková zavítala do lázní: Zasloužená odměna za StarDance!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Iva Kubelková zavítala do lázní: Zasloužená odměna za StarDance!

Andrea Malá

16. února 2024 18:31

Iva Kubelková Video

Iva Kubelková měla díky StarDance velmi náročný a hektický konec loňského roku. Není tedy divu, že si letošní začátek roku chce užít více v klidném a relaxačním režimu. S rodinou si proto udělala výlet do lázní.

Iva Kubelková si potřebovala pořádně odpočinout, a proto si vyrazila s dcerami a manželem do termálních lázní na Slovensko. Výletem se nezapomněla pochlubit na sociálních sítích, kam zveřejnila hned sadu několika snímků, kde předvedla i tělo.

Co se týče postavy, tak se Iva může jenom chlubit, protože se pravidelně udržuje v kondici a navíc měla náročné tréninky na StarDance, které dají tělu bezpochyby hodně zabrat. Krásu mají navíc v rodině, protože tu podědily i obě Iviny dcery.

Všechny tři měly příležitost za pobyt vystřídat hned několik oděvů. Od plavek, přes župany, ve kterých se nechaly všechny zvěčnit u bazénu, až po šaty na ples. „Bohyně krásy nejen jakož to nádherné tři ženy, ale i Bohyně láskyplné rodiny, mějte stálou harmonii a lásku," napsala jedna z fanynek. „Jak tři sestry," přidala se další.

Nejnovější zprávy