Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Ivana Chýlková kvůli jedné věci lituje brzkého vyřazení ze StarDance!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ivana Chýlková kvůli jedné věci lituje brzkého vyřazení ze StarDance!

Andrea Malá

21. prosince 2023 10:40

Monika Absolonová podpořila Ivanu Chýlkovou a Jana Tománka.

Letošní řada StarDance skončila vítězstvím herečky. Byla to Darija Pavlovičová, nikoliv Ivana Chýlková, která ale do soutěže rozhodně nešla s tím, že vyhraje. Jaká byla její motivace, prozradila v rozhlasovém vysílání. 

Chýlková se postarala o návrat porotce Jana Tománka na parket, právě on jí totiž byl přidělen jako taneční partner. Jejich společná pouť dvanáctou řadou StarDance nebyla nijak dlouhá. Pár si ani nestačil potykat... 

"Při prvním setkání jsme si potykali, ale vůbec to nešlo. Pak z toho vznikla zábava a já ho oslovovala mistře," prozradila držitelka Českého lva v pořadu Blízká setkání.

Oblíbená herečka se svěřila, že v show nebyla ani vteřinu nervózní. "Já jsem totiž nepřišla národu říct, že končím s herectvím a začínám s profesí tanečnice. Já jsem si šla opravdu zatrsat. Ani jsem nevnímala, jak nás hodnotí porota," přiznala. 

Chýlková uvedla, že má ráda charakterové tance jako tango nebo paso doble, k nimž se však s Tománkem nedostali. "Paso doble jsem moc chtěla tančit, ale to už nikdo neuvidí," zalitovala. 

Nejnovější zprávy