Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Ivana Chýlková má ve StarDance mocnou fanynku! Kdo jí drží pěsti?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ivana Chýlková má ve StarDance mocnou fanynku! Kdo jí drží pěsti?

Andrea Malá

15. října 2023 13:24

Monika Absolonová podpořila Ivanu Chýlkovou a Jana Tománka.

StarDance roky používá jeden dobře známý podtitul. Pravdou je, že hvězdy nejenom tančí, ale také fandí. Například Monika Absolonová. Sympatická zpěvačka s předstihem prozradila, kdo jsou její favorité. 

Absolonová nejprve ujistila, že pěsti drží všem, ale nejvíce kolegyni a kamarádce Ivaně Chýlkové. "Jednak při mě stojí léta, obzvlášť v dobách nedobrých, přivedla mě do Studia dva, narodily jsme se ve stejný den 27. září, je vynikající herečkou, krásnou ženou a evidentně velmi odvážnou," vyjmenovala některé důvody.

Známá herečka podle zpěvačky vystoupila z komfortní zóny, když přijala nabídku do StarDance. "A navíc nemá sociální sítě, takže vám nemůže nic vzkázat, ukázat, upozornit na sebe... Tak mi dovolte, abych to udělala za ni já," pokračovala.

"Myslím si, že bude skvělá, a vlastně bych byla ráda, abyste ji stejně jako já drželi pěsti a posílali hlasy. Moc děkuju a doufám, že moji prosbu vyslyšíte. Protože jsou s Honzou Tománkem prostě báječní. Věřte mi, byla jsem se podívat na tréninku," dodala Absolonová.

Diváci se však včera mohli podívat sami, jak jim to jde. Chýlková a Tománek si střihli waltz, mezi nejlepší se ale nezařadili. Jen čtyřem párům se podařilo získat alespoň 20 z 30 možných bodů od poroty.

Nejnovější zprávy