Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Ivana Gottová v šoku? Dva důvody, proč policii zajímalo dědictví po Karlovi!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ivana Gottová v šoku? Dva důvody, proč policii zajímalo dědictví po Karlovi!

Andrea Malá

25. června 2024 8:48

Karel Gott Video

Od smrti legendárního Karla Gotta uplyne na podzim pět let, přesto se stále řeší některé náležitosti dědictví po slavném zpěvákovi. A zajímavé je, že překvapena z nich je i samotná vdova Ivana. 

Deník Aha! s ohledem na podrobnosti z dědického řízení, které má k dispozici, konstatoval, že Gott legálně vlastnil dvě zbraně, konkrétně samonabíjecí pistoli a revolver. Podle listu o nich věděl jen úzký okruh lidí. 

A dokonce ani manželka o zbraních nevěděla. "Když se rozběhlo dědické řízení a přišla do něj informace od policie o vlastnictví dvou zbraní, byla nemile překvapena. Dle jejích slov informace od manžela neměla," uvedl zdroj zmíněného deníku.

 

Ten také napsal, že vdova Ivana Gottová v uplynulých měsících odevzdala zbraně státu. Mohla je totiž zdědit, ale jelikož není vlastníkem zbrojního průkazu, musela je ze zákona odevzdat. Obě byly do té doby uloženy na policii. 

Gottová má nyní napilno, protože u příležitosti blížícího se pátého výročí manželova odchodu chystá další velký vzpomínkový koncert. 

Nejnovější zprávy