Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Ivana Jirešová konečně opustila Survivor! Co řekla na konci cesty?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ivana Jirešová konečně opustila Survivor! Co řekla na konci cesty?

Andrea Malá

11. dubna 2024 11:15

Ivana Jirešová Video

Od konce března čekali diváci Survivoru na moment, kdy dobrodružnou reality show definitivně opustí herečka Ivana Jirešová. Už nějaký čas se totiž vědělo, že je zpátky v Česku. Ve středu se lidé konečně dočkali. 

O konci Jirešové se vědělo už s předstihem, protože byla vidět na veřejnosti. S černou parukou a slunečními brýlemi si dokonce zahrála v představení Okno mé lásky. "Ano, už jsem doma a je mi moc líto, že mě někdo viděl. Bohužel, jinak to nešlo. Bydlím sama a na nákup jsem musela," řekla deníku Aha!.

Nyní vyšly najevo okolnosti jejího konce v Survivoru. Známá herečka nemohla odstoupit, proto vypustila duel s Radkem. Skončit chtěla i kvůli úbytku hmotnosti. Zhubla totiž až na 48 kilogramů.

"Prvních dvacet dnů jsem neměla problém s hladem, spíš jsem řešila tu zimu. Kolem třicátého dne jsem hubla hodně, tak jsem si řekla, že jsem nejstarší z kmene, teď vlastně i jediný rodič. Takže jsem si říkala, že je asi čas," vysvětlila s tím, že účast v reality show je vděčná.

"Moje mise byla získat sebedůvěru na věci, které mě čekají v mém osobním a rodinném životě. Chtělo to určitý odstup a sílu. A na to, co mám řešit, se podívat i z jiného úhlu. Poznala jsem trochu víc sama sebe a odnáším si i přátelství. Chtěla bych všem říct, že je to moc těžká soutěž, a ještě těžší než asi vypadá na televizních obrazovkách. Hlavně nás moc nesuďte. Survivor pro mě byl náročný a zároveň krásný," vzkázala na závěr divákům.

Nejnovější zprávy