Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

StarDance bez další výrazné tváře? ČT oznámila další personální změnu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance bez další výrazné tváře? ČT oznámila další personální změnu!

Andrea Malá

10. dubna 2024 14:04

Marie Doležalová a Marek Zelinka

Česká televize pokračuje v oznamování personálních změn před podzimní třináctou řadou StarDance. Loňská série nebyla tou poslední pouze pro porotce Zdeňka Chlopčíka. Která další důležitá pozice bude nově obsazena? 

Jde o pozici, která není až tak viditelná, ovšem v posledních letech patřila výraznému muži. Konkrétně šlo o Marka Zelinku, který zvítězil v sedmé řadě soutěže s herečkou Marií Doležalovou. Taneční spolupráce páru navíc přerostla v lásku. ČT v úterý oznámila, že sám Zelinka se rozhodl v projektu skončit.

"Do týmu StarDance přicházejí dva noví choreografové Ivana Hannichová a Martin Kolda. Od července budou spolupracovat s deseti páry nového ročníku soutěže a rozdělí si pozici hlavního choreografa. Tím byl v posledních letech Marek Zelinka, který se rozhodl v projektu nepokračovat," uvedla televize na sociální síti X.

Za poslední dny jde již o druhé personální oznámení, které musela ČT v souvislosti s chystanou řadou StarDance učinit. Už dříve totiž prosákly spekulace o změně ve složení poroty. 

Na podzim bude vůbec poprvé v historii show chybět Zdeněk Chlopčík, kterého nahradí Jan Tománek. Ten si v předchozí řadě zatančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Diváci se s touto změnou zatím smiřují jen těžko. 

Nejnovější zprávy