Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Jak je na tom operovaná vévodkyně Kate? Nové informace!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jak je na tom operovaná vévodkyně Kate? Nové informace!

Lenka Kučerová

22. ledna 2024 19:42

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate) Video

Vévodkyně Kate se zotavuje po operaci břicha, která sice byla plánovaná, ale pro britskou populaci přišla informace o ní jako blesk z čistého nebe. Nová oficiální vyjádření od té doby chybějí. Ostrovní média se ale v situaci samozřejmě vrtají. Co nového zjistila? 

Kate má podle informací Daily Mail strávit v nemocnici ještě týden, následně se údajně přesune do jedné z budov v areálu z windsorského zámku. Podle insiderů z královské rodiny se chce k pracovním povinnostem vrátit co nejdříve. Není ale jasné, co přesně to znamená.

Zdroj z monarchie uvedl, že pro Kate a prince Williama je stále na prvním místě rodina. "Děti jsou vždy středem jejich vesmíru. Bude to tak i nadále. Chtějí mít jistotu, že jejich život bude co nejnormálnější," řekl zdroj listu The Times

Princezna v úterý podstoupila operaci. Kensingtonský palác neuvedl moc podrobností o charakteru operace či zdravotních problémů. Podle britských médií by však nemělo jít o potíže způsobené například rakovinou. Rekonvalescence zabere zhruba tři měsíce. 

Manželka následníka trůnu podle prohlášení oceňuje zájem veřejnosti, ale zdůraznila, že si přeje, aby informace o zdravotním stavu zůstaly tajné. Kensingtonský palác hodlá zveřejnit nové informace pouze ve chvíli, kdy to uzná za vhodné. 

Nejnovější zprávy