Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Jak moc ji omezuje StarDance? Eva Adamczyková prozradila, co udělá, až vypadne

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jak moc ji omezuje StarDance? Eva Adamczyková prozradila, co udělá, až vypadne

Lenka Kučerová

21. listopadu 2023 19:42

Eva Adamczyková

Eva Adamczyková je jednou z favoritů ve StarDance, ale i když je vrcholovou sportovkyní, účast v soutěži pro ni není snadná. 

"Je to samozřejmě velmi náročné, a to pro nás pro všechny. Plno lidí si může myslet, že jsem vrcholový sportovec a že to pro mě bude jednoduché, ale je to úplně nová, jiná dovednost a není to nic snadného," sdělila pro Sedmičku.

Adamczyková zdůraznila, že ti, kteří tancují dobře, věnují celý život tanec, podobně jako ona snowboardingu. "Sama dobře vím, kolik desítek let mi trvalo dostat se ve snowboardu tam, kde jsem teď. Můj sport je dost chlapský a tady jsem za dámu, to je pro mě asi nejnáročnější," uvedla.

StarDance ji ale lehce omezuje v jejích sportovních aktivitách. "Letní přípravu jsem zvládla tak, jak bych ji zvládala normálně. Samozřejmě podzim je jiný v tom, že nejezdím na snowboardovou přípravu na ledovce, ale pokračuji v suché, letní přípravě," uvedla.

Jakmile ale vypadne ze soutěže, plánuje se vrátit na ledovec a začít s přípravou. "Nějaké omezení tam určitě je, i když to není nic strašného. V nejhorším případě nepojedu první dva závody v prosinci. Od ledna už normálně naskočím do sezony, takže třetí světový pohár bych už měla normálně jet," uzavřela.

Nejnovější zprávy