Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Jak se princ George, princezna Charlotte a princ Louis připravují na Halloween

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jak se princ George, princezna Charlotte a princ Louis připravují na Halloween

Nikola Horáková

25. října 2023 12:34

princ William s dětmi Princ George z Walesu (vpravo), Princezna Charlotte z Walesu (vlevo), Princ Louis z Walesu (uprostřed). Video

Minulý rok byla Kate Middleton spatřena, jak se svými třemi dětmi koleduje v ulicích Londýna.

Princ George, princezna Charlotte a princ Louis mají v současné době prázdniny a pravděpodobně se připravují na tradiční Halloweenskou zábavu. Děti se zpátky do školy vrátí 30. října.

Je pravděpodobné, že George (10 let), Charlotte (8 let) a Louis (5 let) se nyní věnují podzimním a halloweenským aktivitám, stejně jako tomu bylo v minulých letech.

Máma princezny Kate, Carole Middleton, se minulý rok podělila se svými zážitky z tohoto období v příspěvku na Instagramu. "Halloween je pro mě symbolem  podzimu," řekla Carole. "Stále si pamatuji zábavu a strašení z mého vlastního dětství, možnost převléct se, zdobit dýně a jít koledovat!" Carole sdílela jakým způsobem plánuje oslavit tento svátek, což může zahrnovat i pomoc od svých vnoučat. "Letos jsem dokonce pěstovala vlastní dýně, takže se těším, až je budu zdobit se svými milovanými." uvádí magazín People

V roce 2019 byla Kate spatřena v místním supermarketu v Norfolku s princem Georgem a princeznou Charlotte, jak vybírají kostýmy na Halloween. Místní žena Kathy Whittaker zaznamenala, jak královská maminka prochází oddělením s halloweenskými potřebami, ale neviděla co nakonec nakoupili.

Nejnovější zprávy