Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Jaký je David Copperfield v soukromí? Ženy promluvily a není to dobré!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaký je David Copperfield v soukromí? Ženy promluvily a není to dobré!

Andrea Malá

18. května 2024 20:08

David Copperfield

Přes deset žen viní slavného amerického iluzionistu Davida Copperfielda ze sexuálního obtěžování. Jde o případy z rozmezí let 1980 až 2014, informují světová média. Hvězdný kouzelník už podobným obviněním čelil v minulosti.

Copperfielda ze sexuálního obtěžování či jiného nevhodného chování obvinilo celkem šestnáct žen. Některé z údajných obětí tvrdí, že byly v době incidentů nezletilé. Tři ženy dokonce tvrdí, že je mág před sexuálním stykem zdrogoval.

Copperfield, který se vlastním jménem jmenuje David Kotkin, vinu odmítá a říká, že se nikdy vůči komukoliv nechoval nevhodným způsobem. Agentura AFP se bezvýsledně pokusila kontaktovat jeho právní zástupce.

Sedmašedesátiletý kouzelník čelil podobným obviněním ze strany žen již dříve. V roce 2018 byl jistou ženou nařčen z toho, že ji o třicet let dříve zdrogoval a dopustil se sexuálního útoku. Slavný iluzionista to popřel.

Americká federální prokuratura v roce 2010 uzavřela dvouleté vyšetřování případu, v němž byl Copperfield obviněn ze znásilnění, k němuž mělo dojít o tři roky dříve. Obžaloba vznesena nebyla.

Nejnovější zprávy