Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

ROZZLOBENÝ KRÁL KAREL III. - Důvodem je zase Harry a Meghan!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

ROZZLOBENÝ KRÁL KAREL III. - Důvodem je zase Harry a Meghan!

Veronika Jirásková

18. května 2024 14:55

Král Karel III.

V britské královské rodině to stále bouří! Princ Harry a jeho manželka Meghan neustále podněcují rozepře a tentokrát si prý skutečně naštvali britského krále Karla III. Ale to není vše! I princ William je z nich zcela velmi rozzlobený.

Ani vážné nemoci krále Karla III. a princezny Kate nedokázaly sjednotit britskou královskou rodinu. Přestože proběhla nedávná návštěva prince Harryho ve Velké Británii, otec ani bratr si na něj nenašli ani minutu času a nechtěli se s ním setkat ani na chvíli. Podle nich prý měli příliš mnoho práce.

Po odjezdu z Británie zamířil Harry s manželkou Meghan do Nigérie, kde se připojili k propagaci sportovních her pro veterány Invictus Games, které Harry založil před deseti lety.

Avšak jejich aktivity v Nigérii způsobily hněv u krále Karla III. Byl údajně "rozzlobenější, než ho kdo kdy viděl," prohlásil královský expert pro deník The Mirror. Mnozí tvrdí, že pár cestoval po zemi jako by to bylo neoficiální královské turné.

​"William naprosto zuří a je odhodlaný najít způsob, jak tomu v budoucnu zabránit. Karel je prý naštvanější, než ho kdo kdy viděl," popsal královský autor a komentátor Tom Quinn. Nigerijci prý zacházeli s Meghan a Harrym, jako by si také mysleli, že jde o oficiální turné. "Byly tam všechny známky. Pár byl vítán tancem a recepcí, následovaly návštěvy škol a charitativních organizací," dodal expert.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu přitom už v roce 2020 oficiálně přestali být pracujícími členy královské rodiny a přišli také o řadu funkcí. "Zdá se, že se Harry a Meghan zbláznili. Jejich cesta do Nigérie je odvážným signálem, že se odmítají smířit s tím, že už nejsou pracujícími členy královské rodiny," uvedl Quinn.

Nejnovější zprávy