Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Jan Bendig se složil! Důvodem překvapivě nejsou závěry policejního vyšetřování

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jan Bendig se složil! Důvodem překvapivě nejsou závěry policejního vyšetřování

Andrea Malá

24. února 2024 11:15

Jan Bendig

Janu Bendigovi se momentálně lepí smůla na paty. Policie dospěla k závěru, že loňský incident na Slavících byl zinscenovaný, z čehož se má zodpovídat. K tomu se přidaly obavy o mladšího bratra, který svým způsobem také zaměstnal strážce zákona. 

Marsell Bendig byl totiž v noci na dnešek účastníkem dopravní nehody na dálnici, když se vracel z bratrova koncertu ve Znojmě, na němž byl předskokanem. Z incidentu vyvázl naštěstí jen s fixačním krunýřem na krční páteř. 

"Nezvládl jsem řízení, je to moje chyba, začalo sněžit a vozovka byla kluzká. Jsem z toho hrozně špatný," vypověděl manažer Pepa pro deník Blesk. List také přinesl informaci, že Jan Bendig se složil, když se o nepříjemné události dozvěděl.

Na Bendiga je toho v souvislosti se závěry policie ohledně "útoku" na Slavících opravdu dost. Zpěvák slíbil, že se k celé záležitosti postaví čelem. Vyjádření od policie ale zatím nemá, ačkoliv už mělo být odesláno poštou.

"Jakmile ho budu mít, tak vám k tomu něco napíšu. Ať už je váš názor jakýkoliv a můj na tuto kauzu též, tak mě mrzí, jak se nafoukla a co se teď děje," vzkázal Bendig fanouškům a přidal ještě jeden závěrečný vzkaz. "Děkuji všem, kteří při mě stále stojí."

Nejnovější zprávy