Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Jan Bendig se stahuje do ústraní! Po kauze je bez energie

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jan Bendig se stahuje do ústraní! Po kauze je bez energie

Andrea Malá

29. února 2024 15:01

Jan Bendig

Rozuzlení kauzy kolem moučného útoku na Slavících se na Janu Bendigovi evidentně podepisuje. Zpěvák se rozhodl k ráznému kroku, pro který možná někteří fanoušci nebudou mít pochopení. Tlak je ale momentálně příliš velký.

Bendig ve čtvrtek dopoledne oznámil fanouškům, že pro ně má špatnou zprávu ohledně velkého koncertu v hale O2 universum. Rozhodl se ho z 16. března přeložit na 30. listopadu. 

"Než vám napíšu pravý důvod přeložení, tak chci upozornit na dvě důležité věci. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín a není potřeba jejich výměna. V sobotu 30. listopadu vás na koncert pustí, i když na nich budete mít 'staré' datum. Dobrou zprávou je, že slíbení hudební hosté dorazí i v novém termínu koncertu. Za to jim touto cestou moc děkuji," uvedl. 

Poté se zpěvák pustil do vysvětlování důvodů přeložení. Asi nepřekvapí, že roli sehrála kauza kolem incidentu na Slavících. "Ačkoliv si stále stojím za tím, že v ní nemám prsty, tak mi tato kauza vzala neskutečně moc energie a psychické pohody, kterou jsem potřeboval na následné taneční i pěvecké zkoušky," sdělil lidem.

"Koncert chci velkolepý, hlavně si ho chci s vámi naplno užít. To mi ale stav mojí duše neumožňuje a jsem myšlenkama někde úplně jinde. Nechci pro vás udělat koncert, při kterém to nebudu prostě já. Tenhle koncert je můj vysněný sen a cíl. Všechna moje práce právě směřovala k tomuto momentu, a proto na něm chci být stoprocentní. Chci, ať ze mě cítíte radost, emoce a energii, to bohužel v mém současném duševním i psychickém stavu nejde," vysvětlil někdejší účastník SuperStar.

Fanouškům věří, že ho pochopí. "Opravdu mě to mrzí, protože určitě víte, jak jsem se na tento koncert těšil, připravoval se a žil jím. Slibuji vám, že v listopadu vám předvedu ještě lepší show a budu v naprosté psychické pohodě," konstatoval.

Bendig si teď chce oddychnout a nabrat novou energii. "Letos nás toho společně čeká opravdu hodně. Doufám a věřím, že u toho budete se mnou. A to i v sobotu 30. listopadu, kdy si užijeme nezapomenutelný večer v pražském O2 universum.  Ještě jednou promiňte a děkuji za pochopení," dodal. 

Nejnovější zprávy