Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Jana Bernášková předvedla figuru v plavkách: S rodinou si odskočila do teplých krajů

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jana Bernášková předvedla figuru v plavkách: S rodinou si odskočila do teplých krajů

Nikola Horáková

20. října 2023 21:40

Jana Bernášková Video

Herečka Jana Bernášková (42) je zapálená do své práce. Během roku odehraje několik divadelních představení a přidá k tomu také nějaké ty filmové a seriálové role. Není se tedy čemu divit, že si ráda odfrkne na dovolené, nejlépe v zahraničí. Jednu takovou si teď dopřává u moře v Tunisku.

V Česku začal ten pravý sychravý podzim, a tak se Jana Bernášková rozhodla ještě vyjet na dovolenou do teplých krajin za mořem. Konkrétně tráví čas v Tunisku na ostrově Džerba. 

Herečka fanouškům přes sociální sítě poslala pozdrav přímo z moře, kde ukázala svoji štíhlou figuru ve světle modrých plavkách. „Malá velká dovolená. Od slova dovolovat si a volit si chvíle pro sebe. Dovolme si občas odpočívat. To je třeba můj velký problém možná i proto, že Rudolf je největší výkoňák a pracant," napsala Jana pod příspěvek. 

Na fotografii je vidět, že Jana výrazně zhubla a nejspíš za to může právě zmiňovaná práce a stres okolo ní. Tahle dovolená je tedy pro Janu právem zasloužená. 

Od fanoušků dostala v komentářích mnoho lichotivých a pěkných komentářů. „Jste Božská kočka, moc vám to sluší a užijte si dovolenou," napsal jeden ze sledujících. Bernášková dobíjí baterky před poslední částí tohoto roku a už začátkem listopadu ji čeká premiéra nového filmu "Jak přežít svého muže". 

Nejnovější zprávy