Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Jaromír Jágr a rodina? Věcem nechává volný průběh, přiznala jeho Dominika!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Jágr a rodina? Věcem nechává volný průběh, přiznala jeho Dominika!

Andrea Malá

24. června 2024 9:15

Jaromír Jágr

Jaromír Jágr již naznačil, že nadcházející sezóna by měla být tou poslední v jeho velkolepé profesionální kariéře. Po desítkách let s hokejem tak bude řešit, co má dělat dál. Pomůže mu s rozhodováním partnerka Dominika Branišová?

Jágr už před časem naznačil, že příští extraligový ročník by měl být jeho poslední. "Máme takový plán natočit mou poslední sezonu," prozradil sám slavný útočník v dubnovém vydání pořadu ShowTime stanice CNN Prima News. Jak uvedl, film s ním natáčí Petr Větrovský. 

Sledovat všechno bude hokejistova přítelkyně Dominika. "Musím říct, že se ho snažím podporovat ve všem, co dělá. Když se teď rozhodl pro poslední sezonu, tak jsem mu největší podporou," řekla webu super.cz.

Legendární hokejista čelí roky dotazům na založení rodiny. Nastane pro to po konci kariéry ta pravá chvíle? "Nemůžu říct, že bych se těšila na to, až skončí. My ani nevíme, co bude. Necháváme tomu otevřený průběh," přiznala Jágrova partnerka.

U hokeje by však Jágr měl zůstat alespoň jako majitel kladenského klubu, který bude zřejmě opět jen bojovat o udržení extraligové příslušnosti. 

Nejnovější zprávy