Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Kordula Stropnická předvedla štíhlou figuru v plavkách

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kordula Stropnická předvedla štíhlou figuru v plavkách

Nikola Horáková

23. června 2024 13:35

Kordula Stropnická Video

Kordula Stropnická je na sociálních sítích poslední dobou více aktivnější než dřív. Fanouškům se pochlubila aktuálními snímky z dovolené, kde chytá bronz. Nezapomněla ani na pár fotek v plavkách. 

Kordula Stropnická již zahájila letní sezonu na plno. Po úspěšné maturitě vyrazila na vysněnou dovolenou a fanoušky o své zážitky rozhodně nemohla ochudit. 

Chlubí se fotografiemi od moře a jak si užívá ve vodě. Poctivě nabírá bronz a nezapomněla se ani pochlubit snímky své figury v plavkách.

Od chvíle, kdy dcera Veroniky Žilkové úspěšně složila maturitu, se stala na sociálních sítích mnohem aktivnější. Nedávno na svém Instagramu dokonce přemýšlela o tom, že by šla ve stopách své starší sestry Agáty.

"Konečně mám odmaturováno a spoustu času, a tak mě napadlo, jestli byste neměli zájem o to, že bych začala vlogovat," prozradila na sociálních sítích Kordula svůj nápad. "Teď pojedu na dovču, tak si říkám, že by to mohlo být fajn," doplnila. 

Nebylo by zbláštní, kdyby se Kordula vydala právě touto cestou, protože její sestra Agáta je u nás z jednou nejznámějších influencerek vůbec a na Instagramu ji sleduje přes 400 tisíc holčiček, jak Agáta nazývá svoji základnu sledujících.

Nejnovější zprávy