Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Jaromír Jágr před poslední sezónou: Tuhle pozici už vyklidil!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Jágr před poslední sezónou: Tuhle pozici už vyklidil!

Andrea Malá

17. června 2024 19:49

Jaromír Jágr

Český hokej je po triumfu na domácím mistrovství světa opět na vrcholu, avšak k nelibosti fanoušků se řeší další budoucnost legendárního Jaromíra Jágra. Ten už dříve naznačil, že další sezóna by měla být jeho poslední. Na jedné úrovni už ale slavný útočník skončil. 

Jágr nově už není členem výkonného výboru hokejového svazu, ačkoliv jeho šéf Alois Hadamczik deklaruje, že s ním chce nadále spolupracovat. "S Jardou jsem názorově velmi za dobře. A pro výkonný výbor pracoval velmi dobře. Snažil se vždy si najít čas," nechal se slyšet.

"Věřím, že lidi jako je právě Jarda přesvědčím, aby mi pomohli. Jágr bude třeba můj osobní poradce přes sport. A věřím, že když ho pozveme na výkonný výbor, přijde. Jsem o tom přesvědčený," dodal svazový prezident. 

Jágr před časem naznačil, že příští extraligový ročník by měl být jeho poslední. "Máme takový plán natočit mou poslední sezonu," prozradil sám slavný útočník v dubnovém vydání pořadu ShowTime stanice CNN Prima News. Jak uvedl, film s ním natáčí Petr Větrovský. "S Petrem jsme začali natáčet před čtyřmi roky, takže se mu to trochu prodražilo," poznamenal.

"Chtěl bych se pokusit připravit fyzicky co možná nejlépe. Já pořád říkám, že se připravím, pak se nikdy nepřipravím. Ale opravdu profesionálně bych se chtěl připravit na poslední sezonu," dodal kladenský odchovanec. 

Nejnovější zprávy