Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jaromír Jágr řekl, jak to bude s pokračováním jeho velkolepé kariéry!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Jágr řekl, jak to bude s pokračováním jeho velkolepé kariéry!

Andrea Malá

26. dubna 2024 19:47

Jaromír Jágr Video

Hokejovou extraligu bude v příští sezóně hrát stejných čtrnáct týmů jako během vrcholícího ročníku. A také Jaromír Jágr! Legendární útočník potvrdil, že chce odehrát ještě jednu a definitivně poslední sezónu. 

Jágr měl pro pokračování kariéry jednu podmínku, kterou bylo setrvání jím vlastněného Kladna v nejvyšší soutěži. Rytíři si účast v extralize zajistili v baráži i s přispěním hrajícího majitele, který ve druhém ze čtyř utkání proti Vsetínu dokonce i skóroval. 

"Máme takový plán natočit mou poslední sezonu," prozradil slavný útočník v pořadu ShowTime stanice CNN Prima News. Jak prozradil, film s ním natáčí Petr Větrovský. "S Petrem jsme začali natáčet před čtyřmi roky, takže se mu to trochu prodražilo," poznamenal.

"Chtěl bych se pokusit připravit fyzicky co možná nejlépe. Já pořád říkám, že se připravím, pak se nikdy nepřipravím. Ale opravdu profesionálně bych se chtěl připravit na poslední sezonu," dodal kladenský odchovanec. 

Zámořskou kariéru v nejprestižnější hokejové lize světa NHL uzavřel Jágr už před několika lety, letos se však dočkal velké pocty. V Pittsburghu vyvěsili ke stropu haly dres s jeho číslem 68, protože právě s místními Penguins získal dva Stanley Cupy. 

Nejnovější zprávy