Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Veronika Žilková nemohla mlčet: Tímhle ji Soukup opravdu vytočil!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková nemohla mlčet: Tímhle ji Soukup opravdu vytočil!

Andrea Malá

26. dubna 2024 14:04

Veronika Žilková Video

Veronika Žilková se po čase znovu vložila do sporu rodičů roční vnučky Rozárky. Za Agátou Hanychovou totiž dorazil s Jaromírem Soukupem. Proč si přibalil teploměr a jak herečka na jeho vystoupení reagovala?

Hanychová před nedávnem projevila vůli se dohodnout se Soukupem, ale k uklidnění situace po loňském rozchodu páru zjevně nedochází. I proto se dnes do sporů opět vložila Agátina maminka Veronika Žilková. 

"Víte, jak dnes navštívil otec Soukup moji vnučku a svoji nemocnou dceru?" spustila ve čtvrtek na instagramu. "Nepřinesl ji sladkost ani hračku, ale přišel s teploměrem. Aby ověřil, zda dítě má opravdu teplotu a virózu," vysvětlila herečka s tím, že po lécích a nočních zábalech boháč nic nenaměřil.

Žilková se mu veřejně vysmála. "Škoda, že si neudělal odběr nudlí z nosu! Bude si myslet, že matka nudle dceři nalepila, zarýmované oči nalíčila. Ach jo... smutné... Agáto, proč jsi neuchovala pro tatínka i Rozárčino blinkání z noci?" pokračovala. 

Na závěr připojila dotaz pro fanynky. "Má se v zimě rozléčené dítě nacpat do auta a převést tatínkem do TV, nebo patří do postele, kam ho poslala dětská lékařka?" dodala. 

Nejnovější zprávy