Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jaromír Soukup čelí nelehké situaci! Nevyloučil radikální krok

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup čelí nelehké situaci! Nevyloučil radikální krok

Andrea Malá

20. dubna 2024 17:38

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup podniká dlouhá léta, ale proslavil se až v posledních letech tím, jak se objevil na televizní obrazovce. Mohl by z ní však zmizet, protože byznys nejde úplně skvěle. Dokonce se spekuluje o prodeji. Soukup proto nyní řekl, jak se věci mají. 

Není žádným tajemstvím, že mediální podnikání Jaromíra Soukupa se ocitlo ve vážných problémech. Miliardář by se z nich možná ani sám nevyhrabal, ale před časem se dočkal pomocníka. Nyní se tak nálada mění k lepšímu.

"Jsem optimista. Není to lehká situace, ale máme z ní jasnou cestu ven," řekl podnikatel v podcastu Mediální cirkus serveru Seznam Zprávy.

Soukup připustil, že neví, zdali by se byznys dokázal vzpamatovat pouze pod jeho vedením. "Vstup Jana Čermáka nám dal určitý klid a jistotu, že to zvládneme. On se chová jako investor a sleduje své zájmy, které jsou mezi námi jasně vydiskutovány," prozradil miliardář.

Na spekulace o možném prodeji reagoval odpovědí, že zatím o něm neuvažuje. "Všechno je na prodej, to je varianta, kterou do budoucna nelze vyloučit. V tuhle chvíli o tom vůbec neuvažuju," ujistil diváky. 

Nejnovější zprávy