Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Jaromír Soukup do zápasu málem nenastoupil?! Tohle se mu honilo hlavou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup do zápasu málem nenastoupil?! Tohle se mu honilo hlavou!

Lenka Kučerová

28. ledna 2024 10:35

Jaromír Soukup na Clash of the Stars

Jaromír Soukup se po mnoha letech vrátil do ringu! Sice sobotní zápas vyhrál, přesto ale podle svých slov původně přemýšlel, že ze zápasu odstoupí!

"Jsem trošku nervózní, unavený, tohle vážení se mi moc nelíbilo, soupeř vypadal zvláštně. Já jsem si ho nevybíral. Když mi ho nabízeli, tak to bylo někdy na podzim, tak jsem věděl, že existuje, ale nevěděl jsem, jak se chová. To jsem zjistil až teď,“ řekl Jaromír Soukup serveru Super.cz.

Dodal, že mu dokonce prolétla hlavou myšlenka, že ze zápasu couvne. "Poslední dva dny člověk nejí a nepije, tak je to trochu nepříjemné, ale moje motivace nebyla sportovní," prozradil.

"Já jsem se po tom těžkém minulém roce… Měl jsem spousty zdravotních i osobních problémů a chtěl jsem se dát dohromady fyzicky, což se mi povedlo. První cíl se mi splnil a tohle už je taková třešnička na dortu," dodal Soukup.

Soukup má za sebou dokonce profesionální kariéru, jak uvádí záznamy BoxRec. "Nabídka přišla před několika týdny, nějakou dobu jsem to zvažoval a pak se rozhodl, že si to dáme," prozradil magnát v prosinci týdeníku Sedmička.

Jak ale vysvětlil, šlo o poslední možnost ho vidět bojovat. "Začal jsem trénovat a už se těším, až si zaboxuju před několika tisíci lidmi. To je moje hlavní motivace. Rád bych se tímto způsobem s boxem definitivně rozloučil. Bude to můj úplně poslední zápas," dodal před zápasem Soukup.  

Ten nakonec skončil navzdory velkým očekáváním diskvalifikací. Bejr totiž předvedl nefér výkon a Soukupa několikrát hlavičkoval, načež byl diskvalifikovaný a vyvedený ochrankou.

Nejnovější zprávy