Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Jaromír Soukup k tomu mlčí, ale... Navlékne ještě rukavice?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup k tomu mlčí, ale... Navlékne ještě rukavice?

Andrea Malá

13. května 2024 8:42

Jaromír Soukup na Clash of the Stars Video

Jaromír Soukup v poslední době bojuje na mnoha frontách, například s expartnerkou Agátou Hanychovou o dceru či v byznyse o přežití některých svých firem. A zřejmě ještě alespoň jednou oblékne i boxerské rukavice. 

Soukup v lednu podstoupil velkou výzvu, když nastoupil do ringu proti Aleši Bejrovi, jemuž se přezdívá Psychopat. Během krátké chvíle zápas vyhrál, ovšem kvůli diskvalifikaci soupeře. Už v únoru tak nahlas přemýšlel nad tím, že svá slova o derniéře v ringu vezme zpět. 

"Říkal jsem si, že možná ještě ten poslední zápas zvážím, abych se rozloučil nějak krvavě, sportovně, boxersky. Protože tohle se mi opravdu nelíbilo," nechal se slyšet ve svém televizním pořadu VIP svět.

Promotér organizace Clash of the Stars Tomáš Le Sy nyní připustil, že další duel miliardáře je v řešení. Dokonce v podstatě potvrdil, že by k němu s největší pravděpodobností mělo dojít.

"Jaromír chtěl mít ten zápas s Alešem Bejrem jako svoji derniéru. Ale je logické, že takovou výhrou končit fakt nechce. Připravujeme mu další zápas. Teď nebude v Ostravě, ale řešíme to, takže na pana Soukupa se ještě můžete určitě těšit," řekl Le Sy v pořadu webu extra.cz.

Nejnovější zprávy