Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Jaromír Soukup míří do ringu: Boháč přiznal, že už trénuje!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup míří do ringu: Boháč přiznal, že už trénuje!

Andrea Malá

31. října 2023 16:10

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup musí mít plnou hlavu osobních problémů i potíží s podnikáním, o nichž se mluvilo v uplynulých týdnech. Přesto se hodlá po letech vrátit do ringu a pustit se do boxerského zápasu. 

Jaromír Soukup v sobotu nechyběl na galavečeru Clash of the Stars, kde probíhají především bizarní, ale ostře sledované zápasy v bojových sportech. A zřejmě se schyluje k jednomu za účasti generálního ředitele TV Barrandov.

Miliardář se během akce dostal k mikrofonu, což vedlo k nevoli diváků, kteří okamžitě začali bučet. "To není moc hezké přivítání," konstatoval s tím, že by se nebál případného zápasu s Alešem Bejrem, informoval Deník Sport. 

K duelu by mohlo dojít na začátku příštího roku. Potvrdil to sám mediální magnát. "Jestli bude chtít Aleš v únoru boxovat, tak budeme boxovat," vzkázal potenciálnímu soupeři prostřednictvím serveru super.cz.

Jak známo, Soukup má s boxem zkušenosti. A nejenom tréninkové, ale i zápasové. "Je to už deset let, co jsem měl poslední zápas. Teď ale trénuju a cítím se dobře," dodal. 

Nejnovější zprávy