Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jaromír Soukup naložil legendám české hudby! To je nářez

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup naložil legendám české hudby! To je nářez

Andrea Malá

4. května 2024 11:01

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup se nebojí vyslovit kontroverzní názory, což opět dokázal v rámci nejnovějšího vyjádření o české populární hudbě. Jejím legendám totiž pořádně naložil. Co přesně řekl? 

Soukup toho spoustu řekne ve svých pořadech na TV Barrandov, občas si ale vezme slovo i na instagramovém profilu. Ve čtvrtek se tam objevilo video, na němž se vyjadřuje k dění na pražském Majálesu. Mimo jiné hodnotí, kam se posunula česká hudební scéna.

"Definitivně je vidět, že ten popík českej, všechny ty Zagorové či Gottové jsou dávno pryč," konstatoval miliardář, který paradoxně zmínil dvojici legendárních zpěváků, kteří již nejsou mezi námi. Každopádně zmínil, že dnešní mládež poslouchá jiné žánry. 

"Mladí lidi mají prostě rádi rap a bylo to tam vidět. Na vedlejším pódiu bylo narváno a byl tam rap. Nebyl tam Leoš Mareš. Bylo tam prostě narváno, ti mladí lidi to znali. A ti rappeři vyprodají O2 arenu jenom tím, že to dají na sociální sítě a je to vyprodaný za dvě hodiny," podotkl.

Podle Soukupa se na tom nejspíš nic nezmění. "Já vím, byl jsem trochu ostrej vůči tomu old schoolu, ale ten svět mladých lidí a sociálních sítí jde úplně jinudy, než svět klasických médií," dodal. 

Nejnovější zprávy