Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Jaromír Soukup přiznal, že se léčil!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup přiznal, že se léčil!

Andrea Malá

5. ledna 2024 9:47

Jaromír Soukup Video

Z Jaromíra Soukupa už je oficiálně opět i boxer, přičemž k bojovým sportům úrazy a zranění prostě patří. I známý podnikatel a moderátor spousty pořadů na vlastní televizi se ocitl v rukou lékařů. 

Jaromír Soukup se podle týdeníku Sedmička nemýlil ve svém odhadu, že rok 2023 nebude jednoduchý. Prý to nakonec bylo snad ještě horší, než čekal. Zkrachoval mu vztah s Agátou Hanychovou a namále měly i firmy, kdyby do nich nevstoupil další člověk.

Nyní už mediální magnát vyhlíží první velkou letošní výzvu, tedy boxerský zápas pod hlavičkou organizace Clash of the Stars. Není přitom žádným tajemstvím, že před časem podstoupil operace ruky a hlavy.

"Myslím, že mě to neohrozí. Nechávám to na lékařích, žádné omezení nemám. Už jsem se vyléčil a všechno je v pořádku," vzkázal expartner Hanychové soupeři, jímž bude "Psychopat" Aleš Bejr. 

Ten si vyskakoval už na tiskovce, kde do protivníka kopl. Soukup to ve svém věku přešel s nadhledem. "Jsem boxer staré školy a k soupeři se chovám s úctou, proto takové to hrocení influencerů a podobně je věc, kterou nedělám. Ale když to Aleš Bejr měl zapotřebí, prosím," dodal. 

Nejnovější zprávy