Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Jaromír Soukup se zmohl jen na pár slov! Bejrovo divadlo zaskočilo všechny

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup se zmohl jen na pár slov! Bejrovo divadlo zaskočilo všechny

Andrea Malá

17. ledna 2024 14:42

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup se už za několik dní postaví k údajně poslednímu zápasu, v němž se má utkat s "Psychopatem" Alešem Bejrem. Ten připravil divákům pořádné divadlo již včera. Co se přesně dělo? 

Soukup možná začíná litovat toho, že kývl na nabídku boxerského zápasu. Nejprve se před pár dny dozvěděl, že jeho soupeř ho chce poslat sanitkou do nemocnice. V úterý si s ním pak sedl ke stolu. A děly se věci...

"Psychopat" Bejr byl sice ve svěrací kazajce, přesto hlavou napadl moderátora. Mediální magnát byl děním viditelně zaskočen a zmohl se jen na slabou reakci. "Co blbneš, ty v**e?! Nech toho!" vyzval svého soka. "Mě to nebaví," dodal o chvíli později. Na celý incident se můžete podívat na videu.

Soukup a Bejr se mají na konci ledna utkat v rámci zápasu pod hlavičkou organizace Clash of the Stars. Aktuálně jsou oba v tréninku. Podnikatel tvrdí, že půjde o jeho poslední souboj v životě.  

Spoustu lidí ostatně překvapilo, že nabídku vůbec přijal. Mnozí se domnívají, že to udělal kvůli dobře známým problémům na poli byznysu. 

Nejnovější zprávy