Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Jaromír Soukup si dává pauzu: V plavkách okouzlil fanynky

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup si dává pauzu: V plavkách okouzlil fanynky

Nikola Horáková

6. července 2024 13:48

Jaromír Soukup Video

Podnikatel Jaromír Soukup (55) každé léto tráví ve svém sídle v Marbelle, kde dobíjí baterky od všeho shonu v Praze. Letos tomu není jinak a dokonce udělal radost svým fanynkám v podobě pár snímků v plavkách.

„Docela dost z vás mi píše, co se mnou je. Přesně tohle se mnou je. Pár týdnů mě česká politika ani showbiz nezajímá,“ pochlubil se svým podporovatelům Jaromír Soukup.  „Konečně pár dní volna, zastavení a odpočinku. V srpnu se do obojího zase pustíme,“ doplnil k fotografiím z restaurací a pláže, kde si užívá vychlazené drinky, mořské plody a místní speciality. 

Fanoušci mu v komentářích popřáli hezkou dovolenou, někteří se olizovali nad dobrotami, kterými se podnikatel pochlubil. „Sakra nejsou to Makrely? No prostě ryby jsou mňam," napsala jedna z komentujících. 

Fanynky byly také nadšené z Jaromírova těla v plavkách. Brzy ho čeká další zápas v Clash of the Stars, takže se musí udržovat ve formě. „To je úžasné tělo. Mít takové tělo vedle sebe je sen a ráj, moc vám to sluší,“ napsala jedna ze Soukupových obdivovatelek.

Nejnovější zprávy