Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Jaromír Soukup to nerozdýchá? Přišlo důrazné varování!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup to nerozdýchá? Přišlo důrazné varování!

Lenka Kučerová

13. ledna 2024 9:16

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup má o vrcholu letošního ledna jasno, čeká ho totiž poslední návrat do ringu v životě. Nepochybně věří tomu, že na jeho konci bude prohlášen za vítěze. Soupeř by ho ale rád ukončil před limitem. 

Soukupa čeká 27. ledna ve Sportovní hale na Výstavišti zápas proti Psychopatu Bejrovi. "Nabídka přišla před několika týdny, nějakou dobu jsem to zvažoval a pak se rozhodl, že si to dáme," prozradil magnát v prosinci týdeníku Sedmička.

Jak ale vysvětlil, půjde o poslední možnost ho vidět bojovat. "Začal jsem trénovat a už se těším, až si zaboxuju před několika tisíci lidmi. To je moje hlavní motivace. Rád bych se tímto způsobem s boxem definitivně rozloučil. Bude to můj úplně poslední zápas," dodal Soukup. 

Soupeř mu podle svých slov chce rozlučku s milovaným sportem pořádně znepříjemnit. "Chci ho poslat do nemocnice, aby se projel sanitkou," prohlásil Bejr pro server expres.cz.

Psychopat měl původně ke slavnějšímu soupeři respekt kvůli jeho boxerskému rekordu. Proč ho časem ztratil? "Když jsem viděl jeho videa z tréninků, tak jsem si řekl, že buď jenom hraje, že je tak špatný, nebo je to skutečně močka. Není tam žádná dynamika, síla ani dravost. S tímhle na mě nemá šanci," vysvětlil. 

Nejnovější zprávy