Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Jaromír Soukup už jim leze krkem? Poslali na něj hygienu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup už jim leze krkem? Poslali na něj hygienu!

Lenka Kučerová

1. února 2024 19:45

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup sice o víkendu vyhrál boxerský zápas, ale další souboj ho čeká kvůli podnikání. Lidé na něj totiž vyrukovali s hygienou. Vadí jim provoz dieselových generátorů, které TV Barrandov zajišťují šťávu po odpojení ze sítě. 

Soukupova televize dokonce během jednoho z lednových víkendů kvůli odpojení ze sítě nevysílala. Od té chvíle je její provoz zajištěn prostřednictvím pronajatých dieselagregátů. Stroje jsou ale hlučné, což vadí místním. Ti se dokonce obrátili na hygienickou stanici.

Hygienici potvrdili, že se případem zabývají. "Aktuálně Hygienická stanice hlavního města Prahy zahájila příslušné šetření s cílem zjištění všech důležitých informací a okolností, tak aby mohlo být v co nejkratší době zajištěno měření hluku," řekl její mluvčí Zbyněk Boublík serveru novinky.cz. 

O problémech Soukupova mediálního impéria se ví. Televize čelí exekuci a má zablokovaná bankovní konta. Deník N ale v lednu informoval, že se jí podařilo získat dočasnou ochranu před klíčovým věřitelem pod podmínkou předložení plánu řešení dluhů.

Pražský městský soud vyhlásil tzv. individuální moratorium, což je novinka, kterou od loňského září umožňují české zákony. Jde o pozastavení exekucí na určitý čas, během kterého musí firma přijmout opatření, která ji udrží v provozu a umožní splácet pohledávky.

Televize Barrandov dostala na zpracování ozdravného projektu měsíc. Plán řešení dluhů musí po uplynutí lhůty schválit většina věřitelů, jinak bude společnost opět čelit exekucím.

Nejnovější zprávy