Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jaromír Soukup v politice? Miliardář pustil lidi do své hlavy

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup v politice? Miliardář pustil lidi do své hlavy

Andrea Malá

25. dubna 2024 13:51

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup je pro TV Barrandov klíčovou osobou na obrazovce i v zákulisí, přesto nevylučuje, že ji jednoho dne prodá. Co by v takovém případě dělal? Soukup má poměrně jasno! Odpověď nejspíš mnohé z vás ani nepřekvapí. 

Soukup v posledních letech začal na své televizní stanici moderovat mnoho pořadů, přičemž řada z nich byla o politice. Tím zřejmě nejsledovanějším byly rozhovory s tehdejším prezidentem Milošem Zemanem, ke kterému měl svého času velmi blízko. 

Zeman už mezitím politiku opustil, jím uvolněné místo zaujal Petr Pavel. S kandidaturou na hlavu státu koketovala v minulosti i tvář TV Barrandov. Miliardář přiznal, že úvahy o politické kariéře ho stále nepustily.

"Jestli já chci do politiky? V určité době určitě ano, ale teď pro to není možnost. Ta bude, až nebudu mít média," řekl podnikatel v podcastu Mediální cirkus serveru Seznam Zprávy. Nijak přitom ani nenaznačil, kdy by taková chvíle mohla přijít.

Soukup každopádně do světa nejvyšší politiky nakoukl. V roce 2006 se točil kolem tehdy vládní Strany zelených, také pomáhal sociální demokracii s velkými předvolebními kampaněmi. 

Nejnovější zprávy